Lucky Team vs MSI Telekom

vs

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka
26 maja 2017 20:30 ALK 2017 PlayOffs II półfinał

Wyniki

Drużyna1234Wynik
Lucky Team2016132574
MSI Telekom1419191769

Podsumowanie

Lucky Team – MSI Telekom 74:69 (20:14, 16:19, 13:19, 25:17)

W tym meczu emocji było znacznie więcej. Sytuacja na tablicy wyników zmieniała się dynamicznie. Początek był wyrównany. W 4. min. mieliśmy remis 8:8. Potem po trafieniach Jakuba Sikorskiego, Macieja Balewskiego i Michała Kitkiewicza „Szczęściarze” odskoczyli na sześć „oczek”. Przewagę utrzymali do końca kwarty. W 15. min. Lucky Team prowadził już 31:16. Niemoc MSI przerwał Dariusz Igliński. Od tej pory zespół Krzysztofa Kułakowskiego zaczął pościg. Do przerwy przegrywał tylko 33:36.

Trzecia odsłona zaczęła się od trafienia Piotra Materka oraz urazu Mariusza Olkowskiego. Potem Lucky Team prowadził 4-7 punktami (40:35, 42:35, 42:38, 47:41). W 25. min. po trafieniach Iglińskiego i Krzysztofa Mazura przewaga stopniała do dwóch punktów (47:45), ale szybko odpowiedział grający dobre zawody Maciej Balewski. MSI jednak nie rezygnowało. Po „trójce” Iglińskiego i udanej akcji Macieja Poćwiardowskiego w 28. min. wyszło na prowadzenie 50:49. Potem jeszcze raz trafił Igliński i po pół godziny gry było 52:49.

Ostatnia kwarta zaczęła się podobnie jak druga. Regularnie punktowali „Szczęściarze”, a zawodników MSI dopadł duży kryzys. Przez siedem minut nie potrafili oddać celnego rzutu.  W 37. min. było 70:52 dla Lucky Team. W ostatnich minutach MSI rzuciło się w pościg, ale na wyrównanie zabrakło czasu.

Najlepsze zawody w tej edycji rozegrał Maciej Balewski, który rzucił 22 pkt mając przy tym znakomitą skuteczność rzutów za „2” (11/13). Poza nim tradycyjnie w ekipie Lucky Team wyróżnił się Piotr Materek (20 pkt, 14 zbiórek). Warto zaznaczyć, że „Szczęściarze” zdominowali walkę na tablicach mając o 14 więcej zbiórek od rywali.

W zespole przegranych wyróżnili się wiceburmistrz Świecia Krzysztof Kułakowski (20 punktów), Dariusz Igliński (18 pkt, 6 zbiórek, 10 asyst) i Krzysztof Mazur (12 pkt, 13 zbiórek).

SLAW

Filmy

Lucky Team

# Zawodnik FGM FGA FTM FTA 3PM 3PA REB AST PF TF STL BLK PTS
1Balewski Maciej1113000322201022
5Kitkiewicz Michał35000361040306
6Młynarz Paweł3422004120028
7Zamczała Patryk2200142120107
8Kądziela Przemysław0000002020000
11Karnecki Rafał1300000100002
12Sikorski Jakub3400127210419
13Stempień Michał0400017200100
23Materek Piotr7100025142403220
 Suma304522418442117013574

MSI Telekom

# Zawodnik FGM FGA FTM FTA 3PM 3PA REB AST PF TF STL BLK PTS
00Mazur Krzysztof6120100131201112
7Jurek Dawid2200013000214
10Kempiński Tomasz0000020010100
19Poćwiardowski Maciej3700013100206
28Igliński Dariusz6160129610408018
69Olkowski Mariusz2300000010104
83Kułakowski Krzysztof231251332002020
93Nikołajczyk Łukasz2514022200105
 Suma23482872830168018269

Polecane

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *