Drużyna1234Wynik
TK-BUD/COREX2320262089
Inter-Car139112053

Corex TK Bud – Inter-Car 89:53 (23:13, 20:9, 26:11, 20:20)

Gracze Corexu zagrali dużo lepsze spotkanie niż w inauguracyjnej kolejce. Od samego początku narzucili rywalom swój styl gry. Do składu powrócił Burmistrz, Krzysztof Kułakowski i od razu zaznaczył swoją obecność trzema trójkami. Liderem, prowadzącym grę w pierwszej części spotkania był jednak Łukasz Nikołajczyk, który zdobył 21 punktów. Z minuty na minutę nakręcał się również Przemysław Dolny, który ostatecznie został najlepszym strzelcem meczu z dorobkiem 32 punktów. Przewaga Corexu nie podlegała ani przez moment dyskusji. Pierwszą kwartę faworyt wygrał 23:13, a drugą 20:9. W trzeciej odsłonie Corex dołożył kolejne 15 punktów różnicy i było już jasne, że zakończy ten mecz efektowną wygraną. W zespole Inter-Caru ponownie spotkania nie ukończył Tomasz Beker, który zleciał za pięć fauli. Dużo lepszą skuteczność niż w pierwszym meczu zanotował także Karol Drzewiecki. To wszystko złożyło się na wysoką wygraną Corexu, różnicą 36 punktów. W zespole Inter-Caru najlepiej natomiast punktowali Daniel Włodarczyk – 17 pkt oraz Tomasz Beker 11 pkt.