Corex Inter.Line – Nowe Basket Team 54:31 (20:0, 16:8, 13:11, 5:12)
Punkty:
Corex: Drzewiecki 11 (3), Olkowski 10, Poćwiardowski 8 (1), Mazur 5, Igliński 4, Nikołajczyk 3, Manikowski 3, Pająkowski 3, Miloch 3, Kułakowski 2, Kempiński 2
Nowe: Górski 8(1), Jackowski 8, Gocek 8, Sambor 3, T. Jaszkowski 3, Paluchowski 1

Corex zaczął w imponującym stylu, wygrywając pierwszą kwartę 20:0! Zanosiło się na prawdziwą deklasację. Nowe zdobyło pierwsze punkty dopiero przy stanie 28:0! Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 36:8! W drugiej części gracze Corexu spuścili nieco z tonu, a zawodnicy z Nowego zagrali już dużo lepiej, dzięki czemu doprowadzili do całkiem honorowej porażki, a czwartą kwartę wygrali nawet 12:5. Ekipa Corexu wystawiła do meczu aż 11 zawodników i trzeba przyznać, że cały zespół stanowił monolit. W drużynie z Nowego punktowała praktycznie tylko trójka graczy: Karol Jaszkowski, Tomasz Gocek i Dawid Górski – każdy z nich zdobył osiem punktów dla swojej drużyny.