Drużyna1234Wynik
DNT/Traktor-Parts1312151555
TK-BUD/COREX218131961

DNT/Traktor Parts – TK-Bud/Corex 55:61 (13:21, 12:8, 15:13, 15:19)

Najbardziej wyrównane spotkanie w dniu dzisiejszym trzymało w emocjach do samego końca. TK-Bud szybko osiągnęło przewagę w okolicach 10 punktów, głównie za sprawą Karola Drzewieckiego, który trzykrotnie w pierwszej kwarcie trafił z dystansu. W drugiej odsłonie DNT uspokoiło swoją grę i podgoniło przeciwnikami na 2-4 punkty. Taka sytuacja utrzymywała się niemal do samego końca meczu. Dopiero w czwartej kwarcie fragment gry w krótkim czasie wygrany 7:0 dał TK-Bud/Corex zwycięstwo. Wyżej wspomniany Drzewiecki nie chciał być dłużny Peplińskiemu i dostosował się do jego poziomu, czyli wyrównania ilości celnych rzutów z dystansu do siedmiu takich udanych prób. W DNT najwięcej punktów zdobył Michał Kitkiewicz – 16. U zwycięzców Karol Drzewiecki z 23 punktami na koncie.