Drużyna1234Wynik
Milver71661039
BUD-PAP/Roplast/Inter Car1610101147

Milver – BUD-PAP/Roplast Team 39:47 (7:16, 16:10, 6:10, 10:11)

Świetnie weekend będą wspominać koszykarze BUD-PAP-u, którzy dzień po dniu odnieśli dwa zwycięstwa i znacznie przybliżyli się do awansu do grupy mistrzowskiej. Mecz z Milverem zaczął się dla nich bardzo dobrze. Pierwszą kwartę wygrali 16:7, znacznie przeważając, a mogli wygrać zdecydowanie wyżej, ale lider zespołu Robert Baumgart dość szybko złapał faule i musiał grać nieco ostrożniej (mimo to zdobył w całym meczu 16 pkt). Milver nieco się pozbierał w drugiej kwarcie i odrobił 6 punktów, głównie dzięki skutecznym akcjom Macieja Bzdawki (8 pkt) i rzutom z dystansu Karola Drzewieckiego (13 pkt, 3×3). Do przerwy Bud-Pap prowadził więc tylko trzema punktami 26:23. W drugiej połowie mecz oscylował większość czasu na 4-8 punktowym prowadzeniu Bud-Papu. Milver w swoim stylu próbował swoich szans rzutami z dystansu, ale utrzymywał wynik, dający nadzieję bardziej ze względu na słabszą postawę przeciwnika niż swoje pomysły na grę. Ostatecznie BUD-PAP zdołał utrzymać przewagę i zakończył spotkanie wygrywając różnicą ośmiu punktów.