Drużyna1234Wynik
Lucky Team1419142673
BUD-PAP/Roplast/Inter Car126101038

Lucky Team – BUD-PAP/Roplast Team 73:38 (14:12, 19:6, 14:10, 26:10)

„Szczęściarze” są wyraźnie na fali i rozgromili kolejnego rywala, tym razem różnicą 35 punktów. BUD-PAP zdołał zagrać tylko dobrą jedną kwartę, w której nawet kilka minut prowadził, choć ekipa Lucky zakończyła jednak pierwsze osiem minut, wygrywając 14:12. Potem oglądaliśmy już popisy tylko jednej ekipy, choć trzeba dodać, że w drużynie BUD-PAP-u oprócz Roberta Baumgarta z bardzo dobrej strony pokazał się Przemysław Chojnacki (15 pkt, 15 zbiórek). Może to być bardzo dobry punkt drużyny w meczach ze słabszymi rywalami. Tymczasem trio Materek-Sikorski-Kitkiewicz z minutę na minutę rozkręcało się coraz bardziej. Co warte zauważenia Lucky Team jest chyba w tej chwili najbardziej zespołowo grającą drużyną, o czym może świadczyć liczba 19 asyst w tym meczu (7 Piotra Materka). Po niektórych akcjach ręce same składały się do oklasków, zwłaszcza, gdy znakomitą orientacją wykazywał się Michał Kitkiewicz, który często kapitalnie zagrywał do Sikorskiego i Materka. Nic dziwnego, że przewaga „Szczęściarzy” rosła z każdą minutą. Bliscy byliśmy również pierwszego w tym sezonie wsadu, ale Piotr Materek przegrał pojedynek sam na sam z obręczą. Mimo to wicemistrz udowadnia na każdym kroku, że jest w formie i już możemy sobie ostrzyć zęby na mecz ekipy Materka z Corleone Team.