Drużyna1234Wynik
Corleone Team21212040102
DNT/Traktor-Parts6210523

Corleone Team – Rasz Basket Team 102:23 (21:6, 21:2, 20:10, 40:5)

Mistrz zgodnie z oczekiwaniami rozgromił Rasz Team, bijąc przy tym wszelkie możliwe rekordy. Corleone jako pierwszy zespół w historii przekroczyło magiczną granicę 100 punktów. Poza rekordem rzuconych punktów przez jeden zespół, pobiło również rekord wysokości wygranej (różnicą 79 punktów). Wygrało również najwyżej kwartę 40:5. Z indywidualnych dorobków największe wrażenie robi wynik Dominika Stosika (31 pkt, 7×3!) oraz Tomasza Hermana (27 pkt, 10 as, 9 zb, 7 przech.). „Hery” czuł jednak mały niedosyt, bo mógł zostać pierwszym zawodnikiem w historii ŚALK z triple-double, ale zabrakło mu do tego wyczynu…jednej zbiórki! Nie pastwiąc się nad Raszem, można tylko wspomnieć, że sędziowie pozwolili na dość twardą grę mistrzowi, szczególnie w pierwszej połowie, gdzie gromiony zespół reklamował kilka przewinień przeciwnika. W ekipie Rasza najwięcej punktów zdobył Krzysztof Kaźmierkiewicz (11 pkt).