Drużyna1234Wynik
Inter-Car919101048
BUD-PAP/Roplast/Inter Car810121343

Arpol Inter-Car – BUD-PAP/Roplast Team 48:43 (9:8, 19:10, 10:12, 10:13)

Bud-Pap nie wykorzystał idealnej szansy do odniesienia pierwszego zwycięstwa w lidze. W Arpolu zabrakło takich kluczowych zawodników, jak Włodarczyk, Beker i Rychlicki, a mimo to zespół Roberta Baumgarta nie potrafił odnieść zwycięstwa. Mecz przez większość dystansu był wyrównany, choć Arpol zdołał w pewnym momencie odskoczyć na około 10 punktów przewagi. Od stanu 15:15, ekipa Arpolu zdobyła 13 punktów z rzędu i wydawało się, że będzie budować solidną przewagę. Poskutkowało wzięcie czasu przez Arpol, bo zaraz potem dwiema trójkami z rzędu popisał się Łukasz Rydwelski. Czym bliżej końca meczu, tym jednak Bud-Pap zbliżał się do rywala, by w końcu w drugiej połowie czwartej kwarty tracić już tylko dwa oczka. Warto dodać, że był to bardzo długi mecz, głównie za sprawą bardzo dużej ilości fauli. Sam zespół Bud-Pap-u aż 28 razy faulował w całym meczu, a mimo to żaden zawodnik nie zszedł za przewinienia! Końcówkę Bud-Pap rozegrał jednak fatalnie. W decydującym momencie nie wiedzieć czemu za rozegranie wziął się wysoki gracz – Przemysław Mostowski, który w dwóch najważniejszych akcjach zgubił piłkę, a zawodnicy Arpolu pobiegli do kontry i z premedytacją dali się sfaulować, będąc potem skuteczni z rzutów wolnych. Ostatecznie Arpol wygrał 48:43, zachowując więcej zimnej krwi w końcówce meczu.