Drużyna1234Wynik
Syla1814151663
DNT/Traktor-Parts5513225

Syla – Rasz Basket Team 63:25 (18:5, 14:5, 15:13, 16:2)

Drugiej wysokiej porażki w sezonie doznał Rasz. Syla od początku narzuciła swój styl gry. Po trójce Krzysztofa Kaźmierkiewicza zawodnicy Rasza długo nie mogli zdobyć nawet punktu. Pierwszą kwartę przegrali 5:18, głównie dzięki skuteczności z dystansu zespołu Syli. W drugiej kwarcie przebieg meczu nie uległ zmianie. Walkę podkoszową zdominował Krzysztof Górecki (16 pkt, 9 zb), a ponownie skuteczny z linii rzutów za 3 pkt był Daniel Włodarczyk (15 pkt, 3 trójki). Syla z minuty na minutę powiększała przewagę i na przerwę schodziła przy prowadzeniu 32:10. Najjaśniejszą postacią w ekipie Rasza zarówno w tej części gry, jak i całym spotkaniu był Krzysztof Kaźmierkiewicz (10pkt). Gra nieco się wyrównała dopiero w trzeciej kwarcie, gdy Rasz już praktycznie nie miał szans na dogonienie wyniku. Kilkoma ładnymi akcjami popisał się Kamil Ziuziakowski (7 pkt), ale ekipa Syli miała ten mecz całkowicie pod kontrolą i wygrała wysoko i zasłużenie.