Rasz Basket Team vs Syla

vs

Szczegóły

Data Czas League Sezon Kolejka
12 maja 2017 18:30 ALK 2017 II Faza 1 (II)

Wyniki

Drużyna1234Wynik
Rasz Basket Team13411634
Syla12991848

Podsumowanie

Rasz Basket Team – Syla 34:48 (13:12, 4:9, 11:9, 6:18)

To spotkanie miało zupełnie inny przebieg niż mecz tych drużyn w pierwszej fazie rozgrywek. Gdyby nie fatalna skuteczność rzutów wolnych zawodników Rasza i kapitalny mecz Tomasza Bakera (20 pkt – 5×3!), wynik mógł się ułożyć całkowicie inaczej. Rasz zaskoczył dobrą postawą już w pierwszej kwarcie, którą zwyciężył jednym punktem 13:12. Zespół ten mógł śmiało zbudować sobie większą przewagę na początku drugiej kwarty, ale seriami marnował rzuty wolne. Syla bardzo szybko złapała cztery faule, a wysocy zawodnicy Rasza co chwilę wymuszali w strefie podkoszowej przewinienia, ale w ciągu kilku minut nie trafili ośmiu rzutów osobistych! Na tak doświadczony zespół jak Sylę musiało się to zemścić i druga kwarta padła ostatecznie łupem graczy Syli. Mimo to zawodnicy Rasza nie złożyli broni i w trzeciej kwarcie znów toczyli zacięty bój. Doskonale do szybkich kontr biegał Krzysztof Kaźmierkiewicz i był również skuteczny z dystansu (12 pkt – 2×3). Sporo namieszali również wysocy Pawliccy oraz Kamil Ziuziakowski, dzięki czemu Rasz po trzech kwartach przegrywał tylko dwoma punktami i miał realną szansę na nawiązanie walki o zwycięstwo. Nadzieje Rasza ostudził jednak brutalnie Tomasz Baker, który już na początku drugiej kwarty szybko rzucił dwie trójki, ustawiające praktycznie końcówkę meczu. W sumie Baker zanotował w tym meczu 20 punktów i poprowadził swój zespół do zwycięstwa, które jednak przyszło Syli z trudem, mimo, że ostateczna różnica wyniosła 14 punktów.

Filmy

Rasz Basket Team

# Zawodnik FGM FGA FTM FTA 3PM 3PA REB AST PF TF STL BLK PTS
9Kaźmierkiewicz Krzysztof39022631301112
19Pawlicki Tomasz2637009110207
21Łobocki Bartłomiej0300004210000
33Chojnacki Sebastian0100001100000
47Ziuziakowski Kamil0822171430305
56Zawadzki Maciej1301022010112
69Aleksandrowicz Dawid0000000010000
78Karpus Krzysztof1302008000102
99Pawlicki Tomasz Jr.3301027010106
 Suma10365153173591109234

Syla

# Zawodnik FGM FGA FTM FTA 3PM 3PA REB AST PF TF STL BLK PTS
3Rychlicki Karol1400006040012
9Baker Tomasz261151120000020
14Karolczak Paweł23000210230204
15Ratowski Michał1558006020207
22Lemański Mateusz1512134020006
39Włodarczyk Daniel3900166320509
99Jakubowski Bartłomiej0300022120110
 Suma103571172436615010248

Polecane

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *