Drużyna1234Wynik
Nowe Basket Team1112181657
Lucky Team2018101866

Nowe w debiucie przegrywa

Nie udał się debiut ekipie z Nowego, która przegrała z Lucky Team 57:66. Kilka pierwszych minut było dość wyrównanych, ale końcówka pierwszej kwarty i początek drugiej należały zdecydowanie do Lucky Teamu, który w pewnym momencie osiągnął nawet przewagę 16 pkt, a pierwszą połowę wygrał 38:23. W tej części gry błyszczeli Kitkiewicz (13 pkt w meczu) i Materek (19 pkt). Nowianie opanowali debiutancką tremę dopiero w trzeciej kwarcie ,w której udało im się odrobić aż 8 punktów. Najlepsze wrażenie sprawiali Dawid Górski 17 pkt i rozgrywający Tomasz Gocek 15 pkt, który bardzo nerwowo wszedł w mecz, bo już po trzech minutach pierwszej kwarty złapał trzy faule i potem musiał ostrożniej grać w obronie. Nonszalancja przy rozgrywaniu piłek w ataku sprawiła, że przewaga Lucky Team topniała z minuty na minutę i zawodnicy z Nowego na początku czwartej kwarty bliscy byli dogonienia przeciwników. Na domiar złego za 5 fauli zszedł Michał Kitkiewicz. W końcówce Lucky Team panował jednak nerwy. Ważne zmiany dał Jakub Sikorski 15 pkt. Ostatecznie mecz zakończył się wygraną Lucky Team różnicą 9 punktów.