Nowe Basket Team vs COREX Inter.LINE

vs

Szczegóły

Data Czas League Sezon Kolejka
17 maja 2019 19:00 ALK 2019 6

Wyniki

Drużyna1234Wynik
Nowe Basket Team1412121654
COREX Inter.LINE1526163188

Podsumowanie

Nowe Basket Team – Corex Inter.Line 54:88 (14:15, 12:26, 12:16, 16:31)

Można powiedzieć, że Corex wreszcie zagrał na swoim poziomie skuteczności. Tylko przez pierwszą kwartę zespół z Nowego nawiązywał wyrównaną walkę. Potem na parkiecie zdecydowanie dominował już Corex, który w całym meczu zdobył aż 88 punktów, co jest rekordem sezonu tej drużyny. Świetne zawody rozegrali głównie najlepiej punktujący Dariusz Igliński (24 pkt, 9 as) oraz Karol Drzewiecki, który zaliczył double-double 19 pkt i 13 zb. Trudno jednak kogoś pominąć, bo mimo braku wysokich Mazura i Manikowskiego, cały zespół Corexu stanowił monolit i od początku drugiej kwarty systematycznie powiększał przewagę. Jedynym elementem w którym obie drużyny wypadły podobnie były zbiórki w których padł remis 42:42. W drużynie z Nowego tym razem to nie Tomasz Gocek i Dawid Górski, ale Tomasz Jaszkowski miał najlepiej ustawiony celownik, bo zdobył dla swojej drużyny aż 20 punktów, z czego czterokrotnie trafił za trzy punkty. Corex przypieczętował swoją wysoką wygraną, świetną grą w czwartej kwarcie, w której rzucił aż 31 punktów, przy 16 oczkach rywala.

Filmy

Nowe Basket Team

# Zawodnik FGM FGA FTM FTA 3PM 3PA REB AST PF TF STL BLK PTS
4Jaszkowski Karol31000013140006
8Gocek Tomasz3600134340019
13Mirota Kamil58020280310010
24Jaszkowski Tomasz45024932200020
29Górski Dawid316001918530309
33Lewandowski Filip0000006100100
 Suma18450462442121614154

COREX Inter.LINE

# Zawodnik FGM FGA FTM FTA 3PM 3PA REB AST PF TF STL BLK PTS
3Pająkowski Bartosz2312003110105
7Drzewiecki Karol236837130100119
9Jurek Dawid1300002200102
10Kempiński Tomasz45001232102011
19Poćwiardowski Maciej3500001110006
23Nikołajczyk Łukasz35261122000011
28Igliński Dariusz1117220339103024
31Miloch Wojciech1324035330204
40Olkowski Mariusz25240110210206
 Suma2949152651742229011188

Polecane