Drużyna1234Wynik
Nowe Basket Team101091443
Arpol1014141957

Nowe Basket Team – Arpol 43:57 (10:10, 10:14, 9:14, 14:19)

Mecz Nowego z Arpolem zaczął się od niskiej skuteczności obu ekip. Przez pierwsze dwie kwarty zdecydowanie więcej było zbiórek niż celnych rzutów. Żadna z drużyn nie potrafiła przy tym wywalczyć wyższej przewagi, choć pod koniec drugiej kwarty lekko szala przechylała się już w stronę Arpolu, głównie dzięki skutecznej grze Tomasza Bekera, zbiórkach Karola Rychlickiego i doświadczeniu Piotra Okomskiego. W ekipie z Nowego ciężar gry spoczywał jedynie na Dawidzie Górskim, który w całym meczu zdobył 26 z 43 punktów swojej drużyny. Brakowało przede wszystkim punktów Tomasza Gocka (0 pkt, 7 zb. 4 as.). Arpol do przerwy prowadził 24:20, ale od trzeciej kwarty zaczął już budować solidniejszą przewagę, która w pewnym momencie urosła do 12 punktów. Taki dystans utrzymywał się już do samego końca. Tomasz Beker zdobył łącznie 15 punktów, Paweł Karolczak dołożył 13 pkt, a Karol Rychlicki 19 zbiórek. Arpol wygrał mimo braku w składzie Włodarczyka, Rydwelskiego i Ratowskiego, a zespół z Nowego kończy rundę zasadniczą z jednym zwycięstwem.