Drużyna1234Wynik
MSI Telekom199151457
DNT/Traktor-Parts9801431

MSI Telekom – Rasz/Basket Traktor-Parts  57:31 (19:9, 9:8, 15:0, 14:14)

Po dwóch porażkach z rzędu MSI musiało odbudować morale, a lepszej okazji niż mecz z Raszem do tego mieć nie mogło. Po pierwszej kwarcie zespół Krzysztofa Kułakowskiego prowadził 19:9, ale w drugiej części gra MSI mocno osłabła. Szczególne problemy widać było w ataku, gdzie trafił się nieco dłuższy przestój. W tej części gry MSI wyraźnie nie zachwycało. Faworyt wziął się jednak w garść w trzeciej kwarcie, którą wygrał aż 15:0, bardzo dobrze grając w obronie. Koszykarze Rasza stwarzali sobie co prawda okazje, ale seryjnie pudłowali spod kosza. Mimo wysokiej wygranej w całym meczu na uwagę zasługuje porażki MSI na tablicach. Rasz w całym meczu zebrał aż 53 piłki (przy 36 MSI), co jest trzeba przyznać wynikiem imponującym. Wysokie zwycięstwo MSI zostało jednak wypracowane w pierwszej i trzeciej kwarcie. Ostatnie osiem minut to już wyrównana gra, zakończona zresztą remisem 14:14. Warto dodać, że drużyna MSI wystąpiła w pełnym składzie i każdy z zawodników wpisał się w meczu na listę strzelców. Zdecydowanego lidera w zdobywaniu punktów nie było, ale zwyciężył przede wszystkim zgrany kolektyw i każdy z graczy dołożył cegiełkę od siebie. W Raszu najwięcej punktów zdobył Paweł Bartnik, rzucając jednak tylko 7 oczek. Żadnemu z zawodników nie udało się więc zdobyć dwucyfrowej ilości punktów.