Drużyna1234Wynik
MSI Telekom1217121152
Arpol116121140

MSI Telekom – Arpol 52:40 (12:11, 17:6, 12:12, 11:11)

Jak doskonale widać po wynikach poszczególnych kwart, kluczowa w tym meczu była druga kwarta, dzięki której MSI zbudowało swoją przewagę, którą kontrolowało do samego końca. W obu drużynach widać było jeszcze brak sezonowego ogrania, ponieważ wyraźnie szwankowała skuteczność. Szybciej jednak niemoc opanowali gracze MSI. Trudno się jednak dziwić, skoro mieli w swoich szeregach Dariusza Iglińskiego, który jak zwykle zdobył dla swojego zespołu najwięcej, bo aż 24 punkty, co stanowi niemal połowę dorobku całej drużyny. W ekipie MSI na uwagę zasługuje również aktywna gra w ataku Mariusza Olkowskiego (8 punktów). W ekipie Arpolu liderem drużyny byli natomiast Daniel Włodarczyk (14 pkt) i Tomasz Beker (10 pkt). Jak zwykle skuteczny na tablicach był Karol Rychlicki, zaliczając najwięcej, bo aż 17 zbiórek. Mecz ułożył się jednak w drugiej kwarcie, wygranej przez MSI 11 punktami 17:6. W drugiej połowie przewaga MSI cały czas oscylowała w tych granicach i można powiedzieć, że trzeci zespół poprzedniego sezonu choć jakoś wielce nie zachwycił, to jednak miał to spotkanie od tego czasu pod pełną kontrolą.