Drużyna1234Wynik
MSI Telekom91012637
Lucky Team141661349

MSI Telekom – Lucky Team 37:49 (9:14, 10:16, 12:6, 6:13)

To miał być rewanż za zeszłoroczny półfinał. Nie udał się on ekipie wiceburmistrza Krzysztofa Kułakowskiego. MSI zaczęło obiecująco, choć w wyjściowej jego „piątce” zabrakło Dariusza Iglińskiego. Ten spóźnił się trochę na mecz i dopiero w 6. min. zameldował się na parkiecie. Wówczas jego drużyna wygrywała 9:6. Ostatnie 120 sekund premierowej kwarty należało do wicemistrza. Dwie udane akcje Jakuba Sikorskiego oraz po jednej Piotra Materka i Michała Kitkiewicza dały mu prowadzenie 14:9. W 2. odsłonie Lucky Team zwiększył przewagę do 20:10, a w 14. min. wygrywał 28:14. Po zamianie stron „Szczęściarze” uciekli na 16 „oczek” (36:19), ale wówczas złapali zadyszkę. Przez ponad 4 minuty nie potrafili oddać celnego rzutu. Nadzieję koszykarzom MSI przywróciły dwie „trójki” z rzędu Tomasza Kempińskiego. Z dystansu trafili też Igliński, Piotr Manikowski i Łukasz Nikołajczak. Na początku ostatniej kwarty było tylko 36:33 dla Lucky Team. Wówczas sprawy w swoje ręce wziął Piotr Materek, którego 9 „oczek” z rzędu utemperowało zapędy rywali. Do tego za „2” trafił Kitkiewicz i zrobiło się 47:33 na dwie minuty przed końcem. Ten fragment przesądził o końcowym wyniku. W ekipie Lucky Team najlepsi byli Piotr Materek (17 pkt, 7 zbiórek), Michał Kitkiewicz (12 pkt, 5 zbiórek) i Jakub Sikorski (11 pkt, 4 zbiórki). Natomiast dla pokonanych najwięcej punktów rzucili Dariusz Igliński – 11 (6 zbiórek) i Piotr Manikowski – 10.