Drużyna1234Wynik
Lucky Team51392350
CELCOM OLIMP Jeżewo613101342

Lucky Team – Celcom Olimp Jeżewo 50:42 (5:6, 13:13, 9:10, 23:13)

Najbardziej zacięty mecz dnia, w którym przewagi zmieniały się jak w kalejdoskopie. Pierwsza połowa zakończyła się dość niskim wynikiem 19:18 dla Celcomu. W trzeciej kwarcie również żadnej z drużyn nie udało się uzyskać większej przewagi. W ekipie z Jeżewa wynik trzymał świetny z dystansu Kacper Borucki (17 pkt, 5×3), natomiast liderem Lucky Teamu był Piotr Materek (18 pkt). Losy spotkania rozstrzygnęły się w czwartej kwarcie. Ponownie w ważnych momentach dał o sobie znać rzutami z dystansu Jakub Sikorski (11 pkt, 3×3). Dobra gra pressingiem, kilka przechwytów w decydujących momentach i szybkie kontry, sprawiły, że Lucky Team momentalnie odskoczył i zbudował przewagę, której już nie oddał do końca. Na wyróżnienie zasługuje świetny w obronie Michał Kitkiewicz. W decydujących momentach ręka nie zadrżała również Przemysławowi Kądzieli. W ten sposób Lucky Team jako jedyny w lidze z kompletem czterech zwycięstw jest już pewny gry w grupie mistrzowskiej i śmiało można powiedzieć, że wyrasta na objawienie ligi.