Drużyna1234Wynik
Lucky Team25991760
CELCOM OLIMP Jeżewo01591640

Lucky Team – Celcom Olimp Jeżewo 60:40 (25:0, 9:15, 9:9, 17:16)

Liderzy tabeli bez Piotra Materka dość gładko uporali się z Celcomem, ale jakże mogło być inaczej, skoro pierwszą kwartę wygrali 25:0? To ustawiło całe spotkanie, choć trzeba dodać jeżewianom, że mimo braku na rozegraniu Kacpra Boruckiego, Celcom uniknął blamażu i z minuty na minutę grał coraz lepiej. Rolę rozgrywającego wziął na siebie Michał Ciesielski, który rozegrał chyba swój najlepszy mecz w życiu w ŚALK-u (11 pkt, 6 as, 2 przechw). To głównie „Cinia” napędzał grę swoich kolegów do tego stopnia, że w pewnym momencie w czwartej kwarcie przewaga „Szczęściarzy” zmalała do dziewięciu punktów. Faworyci szybko jednak zdołali ponownie odskoczyć i w samej końcówce już wyraźnie zaznaczyć swoją dominację. Warto wspomnieć, że aż pięciu zawodników Lucky Team uzyskało dwycyfrową zdobycz punktową: Karnecki 12, Okomski 12, Zamczała 11, Balewski 11 i Kitkiewicz 10.