Drużyna1234Wynik
Kar-Bet Team716131147
DNT/Traktor-Parts1086226

Kar-Bet Team – Rasz/Traktor-Parts 47:26 (7:10, 16:8, 13:6, 11:2)

Niespodzianki w tym meczu nie było, choć faworyt rozkręcał się bardzo powoli. Pod koniec 1. kwarty Rasz wyszedł na prowadzenie, które utrzymał do 10. min. (10:7, 12:11). Sygnał kolegom do ataku dał Przemysław Mostowski, którego siedem punktów z rzędu pozwoliło Kar-Betowi wyjść na 18:12. Dzięki dwóm „trójkom” Pawła Bartnika do przerwy przewagi nie udało się powiększyć (23:18). Trzecia kwarta zaczęła się od akcji 2+1 Daniela Kleina (26:18), lecz potem gracze Kar-Betu mieli ponad trzyminutowy przestój w zdobywaniu punktów. Rasz zbliżył się na cztery „oczka”. Po czasie na żądanie Kar-Bet wziął się do pracy i szybko odskoczył na 12 punktów (34:22, 36:24). W ostatniej kwarcie z zawodników Rasz/Traktor-Parts wyraźnie uszło powietrze. Nie potrafili oni umieścić piłki w koszu. Kar-Bet uciekł na 47:26 i na tym mecz się skończył. W ostatnich trzech minutach oglądaliśmy festiwal niecelnych rzutów i strat z obu stron. W zwycięskiej drużynie wyróżnili się: Przemysław Mostowski (11 pkt, 11 zbiórek, 4 bloki), Daniel Klein (12 pkt, 2 asysty, 5 zbiórek). Dla pokonanych najwięcej punktów rzucił Paweł Bartnik – 13.