Drużyna1234Wynik
Kar-Bet Team1521222987
Nowe Basket Team172131244

Kar-Bet Team – Nowe Basket Team 87:44 (15:17, 21:2, 22:13, 29:12)

Na początku spotkania zapachniało niespodzianką, bo nowianie bardzo dobrze weszli w zawody prowadząc 8:2, 10:4 i 15:7. W tym fragmencie dobrze dysponowany rzutowo był Dawid Górski (11 pkt). Dobra passa graczy z Nowego trwała do 7. min. Kluczowe okazało się wejście na parkiet Pawła Ratkowskiego i Daniela Kleina, którzy rozruszali grę swojego zespołu. Kar-Bet Team doprowadził do remisu 15:15, ale na pierwsze prowadzenie wyszedł dopiero w 2. odsłonie (19:17). W niej nastąpił prawdziwy koncert gry świecian, którzy dobrze bronili i rzucali. Tuż przed przerwą prawdziwe show dał Paweł Ratkowski trafiając do kosza cztery razy z rzędu, dzięki czemu do przerwy jego drużyna wygrywała już 36:19. Po zmianie stron Kar-Bet powiększał przewagę z minuty na minutę (46:26, 58:34, 67:37, 78:40), by zwyciężyć różnicą 43 punktów, co jest nowym rekordem tego sezonu (Lucky Team z Nowe Basket Team wygrał 71:30). Warto jednak dodać, że od stanu 65:37 nowianie (przyjechali w sześciu) grali w „czwórkę”, bo za pięć fauli boisko musieli opuścić Karol Jaszkowski i Dawid Górski. W zwycięskim teamie brylowali Paweł Ratkowski (17 pkt, 16 zbiórek, 3 bloki) i Daniel Klein (19 pkt). Wśród przegranych wspomniany Dawid Górski zdobył 17 pkt, a poza tym miał 9 zbiórek.