Drużyna1234Wynik
Kar-Bet Team98181146
Lucky Team2316121667

Kar-Bet Team – Lucky Team 46:67 (9:23, 8:16, 18:12, 11:16)

Pojedynek ekip z pierwszej czwórki choć zapowiadał się interesująco był dość jednostronnym widowiskiem. Lucky Team rozpoczęło z ogromnym animuszem i już w pierwszej kwarcie „Szczęściarze” objęli prowadzenie 23:7, by kwartę ostatecznie zakończyć z wynikiem 23:9. Po drugiej kwarcie przewaga urosła o kolejne 6 punktów i było już jasne, że Karbet nie nawiąże w tym meczu większej walki, mimo ambitnej gry. Początek trzeciej kwarty mógł jeszcze dawać odrobinę nadziei, bo Kar-Bet zaczął ten okres od wysokiej obrony i skutecznych akcji, co dało przewagę w tym fragmencie gry 10:0. Kar-Bet zdołał jednak jedynie zbliżyć się na 12 punktów różnicy. Ekipa Materka i Kitkiewicza szybko uspokoiła grę i odskoczyła ponownie na 18 punktów, czego Karbet zniwelować już nie był w stanie. Obok świetnych jak zwykle Materka (22 pkt) i Kitkiewicza (15 pkt) najlepsze swoje zawody w sezonie rozegrał Paweł Młynarz (12 pkt, 3 zb, 2 przech.). W Karbecie dwoili się i troili wysocy Ratkowski (17 pkt) z Mostowskim (7 pkt), ale tym razem znaleźli pod tablicami godnych siebie rywali. Mimo wszystko należało się jednak spodziewać, że Karbet bardziej postawi się „Szczęściarzom”, którzy skończyli tym samym rundę zasadniczą z kompletem zwycięstw i stają się głównymi faworytami do odebrania tytułu Corleone.