Corleone Team vs Kar-Bet Team

vs

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka
26 maja 2017 19:15 ALK 2017 PlayOffs I półfinał

Wyniki

Drużyna1234Wynik
Corleone Team1823203091
Kar-Bet Team12971644

Podsumowanie

Corleone Team – Kar-Bet Team 91:44 (18:12, 23:9, 20:7, 30:16)

Obrońca mistrzowskiego tytułu pokazał w półfinale swoją siłę w ataku i defensywie. Miał w swoich szeregach rewelacyjnego Tomasza Hermana, który rzucił 37 punktów. „Hery” miał przy tym wysoką skuteczność 9/13 (69%) za „3” i 5/6 za „2” (83%) oraz zaliczył 15 zbiórek.

Kar-Bet zaczął mecz nerwowo. Pierwsze punkty zdobył po trzech minutach gry. W 4. min. Corleone wygrywało 10:2. Dwie „trójki” z rzędu Jakuba Bednarskiego zwiastowały, że w tym półfinale może być ciekawie. Nadzieje na niespodziankę opadły w 2. kwarcie, w której mistrz zaczął uciekać rywalom (27:12, 32:16, 40:16). Koszykarze Kar-Bet Team mieli problemy z przebiciem się przez szczelną defensywę Corleone. Mnożyły się niecelne rzuty. Do przerwy było 42:21.

W trzeciej odsłonie obrońca tytułu przypieczętował awans. Jego przewaga wzrosła do 30 „oczek”. Koszykarze Corleone Team mogli skupić się na poprawieniu swoich statystyk. „Hery” trafił dziewięć „trójek”, co jest nowym rekordem fazy play-off ŚALK.

W zwycięskiej ekipie poza Hermanem wyróżnili się Przemysław Dolny (16 pkt) i Radosław Parda (12 pkt, 4 zbiórki). Natomiast w zespole przegranym na uwagę zasługuje postawa Przemysława Mostowskiego, który miał 14 zbiórek i zdobył 8 punktów.

Filmy

Corleone Team

# Zawodnik FGM FGA FTM FTA 3PM 3PA REB AST PF TF STL BLK PTS
1Pamuła Mikołaj0100002010000
7Herman Tomasz5600913153103137
8Starszak Tomasz1300111000005
10Gerke Patryk1212026320303
14Cieślak Marcin1112122210116
25Dolny Przemysław67480021302216
32Frąckowski Bartosz1200007220302
35Stosik Dominik310121414001010
77Parda Radosław57250142205012
 Suma23399191223401712018491

Kar-Bet Team

# Zawodnik FGM FGA FTM FTA 3PM 3PA REB AST PF TF STL BLK PTS
0Bednarski Jakub01003113130109
2Redliński Krzysztof0000001200000
6Karnowski Dawid0100032020100
7Modrakowski Przemysław0000000000000
8Miloch Tomasz0200112000003
11Wołowicz Mateusz1100020010102
14Modrakowski Jarosław0000000000000
24Modrakowski Kamil41212035140309
27Mostowski Przemysław48000014110118
31Miloch Wojciech4912042240209
32Rzosiński Marcin2800015040324
 Suma15422442534719012344

Polecane

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *