Corleone Team vs Rasz/Traktor-Parts

vs

Szczegóły

Data Czas League Sezon Kolejka
17 maja 2019 17:00 ALK 2019 6

Wyniki

Drużyna1234Wynik
Corleone Team2110211668
Rasz/Traktor-Parts1211132056

Podsumowanie

Corleone Team – Rasz Basket/Traktor Parts 68:56 (21:12, 10:11, 21:13, 16:20)

Rasz zagrał bardzo przyzwoity mecz i postawił się mistrzowi, który musiał się sporo napracować, aby wygrać to spotkanie. Po dwóch kwartach zespół Corleone prowadził 31:23, ale w połowie trzeciej kwarty w pewnym momencie przewaga Corleone zmalała nawet do pięciu punktów. Tradycyjnie najskuteczniejszym graczem Rasza był Jakub Sikorski, który zdobył 26 pkt, w tym pięć trójek. Dobre spotkanie rozegrał również Mateusz Czajka – 10 pkt. W drużynie mistrza, co ciekawe dość niewidoczny w pierwszej połowie Dominik Stosik, drugą część meczu rozegrał kapitalnie. Rzucając sześć trójek był bliski wyrównania własnego rekordu ligi. Ostatecznie Stosik zdobył 28 pkt, 12 oczek dorzucił Tomasz Herman, a 10 zdobył Krzysztof Kowalski i to ta trójka poprowadziła Corleone do szóstej wygranej z rzędu. Mimo to ekipa Rasza pozostawiła po sobie dobre wrażenie, bo porażka dwunastopunktowa to najniższa w historii pojedynków obu drużyn, choć trzeba oddać, ze Corleone mimo chwil zawahania miało to spotkanie pod kontrolą.

Filmy

Corleone Team

# Zawodnik FGM FGA FTM FTA 3PM 3PA REB AST PF TF STL BLK PTS
0Poliwodziński Marcin1111121100206
3Szumski Rafał0100002020000
7Herman Tomasz12123849205012
10Gerke Patryk0000269030106
24Bednarski Jakub3400012320106
32Kowalski Krzysztof49270085005010
35Stosik Dominik560061142000028
 Suma1423410122830209014068

Rasz/Traktor-Parts

# Zawodnik FGM FGA FTM FTA 3PM 3PA REB AST PF TF STL BLK PTS
14Sikorski Jakub4733512183002026
19Pawlicki Tomasz2926006020406
21Derbich Marcin2700014050004
65Czajka Mateusz514000323101110
66Zawadzki Maciej2700004020204
88Łobocki Bartłomiej3400014620406
 Suma184859517381212013156

Polecane