Drużyna1234Wynik
Corleone Team1920151165
Inter-Car811162055

Corleone Team – Arpol Inter-Car 65:55 (19:8, 20:11, 15:16, 11:20)

Mistrzowie na pewno mieli w pamięci mecz z pierwszej rundy, gdzie do ostatnich sekund musieli walczyć o wygraną z Arpolem. Tym razem od początku narzucili rywalowi swój styl gry. Już po dwóch kwartach Corleone prowadziło 39:19 i właściwie było po meczu. Arpol zdołał jeszcze zbliżyć się na 10 punktów straty, ale potem niemal natychmiast przewaga Corleone znów wzrosła do 16 punktów i mistrzowie mieli to spotkanie pod pełną kontrolą, choć trzeba oddać Arpolowi, że tanio skóry nie sprzedał. Tym razem najlepszym i zarazem najskuteczniejszym graczem meczu okazał się Krzysztof Kowalski, który rzucił 24 pkt. Doskonale współpracował z nim Tomasz Herman, dokładając 22 punkty, a Dominik Stosik tym razem zdobył 15 oczek. W ekipie Arpolu najskuteczniejszy był Łukasz Rydwelski – 12 pkt. Czwartą kwartę Arpol wygrał nawet 20:11, ale zdołał dzięki temu tylko zmniejszyć porażkę do dziesięciu punktów, kończąc mecz bez Ratowskiego i Rychlickiego, którzy zeszli z parkietu za pięć fauli.