Corleone Team vs Arpol Inter-Car

vs

Szczegóły

Data Czas League Sezon Kolejka
19 maja 2019 16:30 ALK 2019 7

Wyniki

Drużyna1234Wynik
Corleone Team1920151165
Arpol Inter-Car811162055

Podsumowanie

Corleone Team – Arpol Inter-Car 65:55 (19:8, 20:11, 15:16, 11:20)

Mistrzowie na pewno mieli w pamięci mecz z pierwszej rundy, gdzie do ostatnich sekund musieli walczyć o wygraną z Arpolem. Tym razem od początku narzucili rywalowi swój styl gry. Już po dwóch kwartach Corleone prowadziło 39:19 i właściwie było po meczu. Arpol zdołał jeszcze zbliżyć się na 10 punktów straty, ale potem niemal natychmiast przewaga Corleone znów wzrosła do 16 punktów i mistrzowie mieli to spotkanie pod pełną kontrolą, choć trzeba oddać Arpolowi, że tanio skóry nie sprzedał. Tym razem najlepszym i zarazem najskuteczniejszym graczem meczu okazał się Krzysztof Kowalski, który rzucił 24 pkt. Doskonale współpracował z nim Tomasz Herman, dokładając 22 punkty, a Dominik Stosik tym razem zdobył 15 oczek. W ekipie Arpolu najskuteczniejszy był Łukasz Rydwelski – 12 pkt. Czwartą kwartę Arpol wygrał nawet 20:11, ale zdołał dzięki temu tylko zmniejszyć porażkę do dziesięciu punktów, kończąc mecz bez Ratowskiego i Rychlickiego, którzy zeszli z parkietu za pięć fauli.

Filmy

Corleone Team

# Zawodnik FGM FGA FTM FTA 3PM 3PA REB AST PF TF STL BLK PTS
0Poliwodziński Marcin0112013110001
7Herman Tomasz77581263202122
10Gerke Patryk0202018400210
24Bednarski Jakub0000120220003
32Kowalski Krzysztof9183101381005024
35Stosik Dominik69021612210015
 Suma22379244152613719265

Arpol Inter-Car

# Zawodnik FGM FGA FTM FTA 3PM 3PA REB AST PF TF STL BLK PTS
1Balewski Maciej2511023610205
5Ciesielski Michał0000000000000
6Janicki Szymon3800014140106
14Karolczak Paweł0000000000000
15Ratowski Michał3500004050106
27Rychlicki Karol34120010050017
33Rydwelski Łukasz37032622201012
41Włodarczyk Daniel1211044020103
95Bzdawka Maciej58002452000016
 Suma20393741732111906155

Polecane