Corleone Team vs Akademia Koszykówki Świecie

vs

Szczegóły

Data Czas League Sezon Kolejka
8 kwietnia 2017 11:15 ALK 2017 3

Wyniki

Drużyna1234Wynik
Corleone Team68161747
Akademia Koszykówki Świecie412111037

Podsumowanie

Corleone Team – AK Świecie 47:37 (6:4, 8:12, 16:11, 17:10)

AK ponownie do spotkania przystąpiło w piątkę. Mimo okrojonego składu przez ponad 3 kwarty dzielnie stawiali opór Corleone. Do przerwy nawet prowadzili 2 punktami. Dzielnie na tablicach spisywali się bracia Ratkowscy (Paweł 14 zb, Wojciech 13 zb). W końcówce swoje ogromne doświadczenie pokazał Herman (13 pkt, 6 zb, 10 przechwytów), który 3-krotnie trafiał za 3. Dla wygranych 15 punktów zanotował Dominik Stosik.

MG

Filmy

Corleone Team

# Zawodnik FGM FGA FTM FTA 3PM 3PA REB AST PF TF STL BLK PTS
1Pamuła Mikołaj1100021220202
7Herman Tomasz200039623010013
8Starszak Tomasz1400120320005
10Gerke Patryk0100192430103
25Dolny Przemysław3412005030157
32Frąckowski Bartosz1100005000102
35Stosik Dominik360031220203015
 Suma111712834211115018547

Akademia Koszykówki Świecie

# Zawodnik FGM FGA FTM FTA 3PM 3PA REB AST PF TF STL BLK PTS
25Jagła Przemysław3702004000106
32Ratkowski Paweł311000014140316
18Okomski Paweł57030732405010
44Okomski Piotr2502135110107
33Ratkowski Wojciech410020013110218
 Suma17400911039510012237

Polecane

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *