CELCOM OLIMP Jeżewo41261840
MSI Telekom219131457

Podsumowanie

Celcom Olimp Jeżewo – MSI Telekom 40:57 (4:21, 12:9, 6:13, 18:14)

Na przebieg meczu duży wpływ miała 1. kwarta. W niej znakomicie zagrali koszykarze MSI, którzy od początku trafiali niemal wszystkie rzuty z gry i już w 5. min. prowadzili 14:2, a potem 19:2. U jeżewian skuteczność zawodziła całkowicie. W inauguracyjnej odsłonie z półdystansu trafił tylko Łukasz Manikowski, zaś z rzutów wolnych Mateusz Czajka. W 2. kwarcie poziom obniżyli też świecianie, ale bezpiecznie kontrolowali oni wynik. Tylko dwa razy pozwolili zbliżyć się przeciwnikom na 12 punktów. Po zmianie stron gracze z Jeżewa znów mieli problem ze skutecznością. MSI po 3. kwarcie odskoczyło na 21 „oczek” (43:22) i było pewne, że tego spotkania nie przegra. Jeżewianie w ostatnich ośmiu minutach próbowali ambitnie poprawić wynik. Był moment, że przegrywali 40:51, ale ten zryw okazał się spóźniony. Dla MSI Telekom najwięcej punktów zdobyli: Dariusz Igliński 13, Piotr Manikowski i Karol Drzewiecki – po 12. Ten ostatni zaliczył też 10 zbiórek. Wśród przegranych dwucyfrówkę zaliczył jedynie Jarosław Dolewski – 10 pkt.