Inter-Car191291757

Bud-Pap/Roplast Team – Arpol Inter-Car 47:57 (11:19, 15:12, 9:9, 12:17)
Punkty:
Bud-Pap: Baumgart 13 (2), Mikołajczak 11, Mostowski 8, Bartniczak 7, Młynarz 5, Koziel 2, Makurat 1 Arpol: Rydwelski 15 (3), Balewski 11 (1), Włodarczyk 7(1), Beker 5, Janicki 5, Rychlicki 4, Bzdawka 4, Zamczała 3(1), Ratowski 3

Arpol zaczął od prowadzenia 7:0, ale po kilku minutach Bud-Pap odrobił starty i wyszedł na prowadzenie 8:7. Potem jednak Arpol zdołał uzyskać przewagę 19:11 i takim wynikiem zakończyła się pierwsza kwarta. Potem mecz toczył się według jednostajnego scenariusza. Arpol odskakiwał na około dziesięć punktów, po czym Bud-Pap odrabiał straty do 4-6 oczek i znów Arpol uzyskiwał przewagę dziesięciu punktów. Można więc powiedzieć, że Arpol miał ten mecz pod kontrolą, nie dopuszczając by przeciwnik zbliżył się do wyniku remisowego. Ostatecznie Arpol wygrał różnicą dziesięciu punktów, co oddaje przebieg meczu, bo przez większość czasu taką właśnie przewagę miał Arpol. Najlepszym strzelcem Arpolu był w tym meczu Łukasz Rydwelski, który zdobył 15 punktów, trafiając trzy trójki. W ekipie Bud-Papu najskuteczniejsi byli Robert Baumgart (13 pkt) i Przemysław Mikołajczak (11 pkt).