Drużyna1234Wynik
Arpol9851638
Kar-Bet Team1913152067

Arpol – KAR-BET Team 38:67 (9:19, 8:13, 5:15, 16:20)

Do końca nie było pewne, czy dojdzie do tego spotkania, bo Arpol próbował przełożyć mecz ze względu na kłopoty kadrowe. Ostatecznie jednak to się nie udało. Arpol zdołał jednak wystawić pięciu zawodników do gry, a piątym, jako dopisanym okazał się nie kto inny, jak…Piotr Okomski, co było całkowitym zaskoczeniem dla wielu obserwatorów. Piątka graczy przeciwko Kar-Betowi, który tym razem wystawił już swoich podkoszowych to było jednak zdecydowanie za mało. Pierwsza kwarta choć dość zacięta, pokazała jednak, kto będzie nadawał ton rywalizacji. Przewaga Kar-Bet-u rosła, a siły grającego w piątkę Arpolu malały. W końcówce trzeciej kwarty Michał Ratowski popełnił faul w ataku, który okazał się jego piątym przewinieniem i całą czwartą kwartę Arpol musiał grać w czwórkę. Wynik nie mógł być więc inny, jak okazałe zwycięstwo KAR-BET-u. Co ciekawe najlepszym strzelcem Arpolu w tym meczu okazał się dopisany Piotr Okomski, który zdobył 16 punktów! Dla Kar-Bet-u 24 punkty rzucił Wojciech Miloch (4×3) i był to pewnie jego najlepszy występ w historii startów w tej drużynie. W pojedynku wysokich zbierających Paweł Ratkowski wygrał z Karolem Rychlickim 20:17.