Arpol Inter-Car vs BUD-PAP/Roplast Team

vs

Szczegóły

Data Czas League Sezon Kolejka
17 maja 2019 18:00 ALK 2019 6

Wyniki

Drużyna1234Wynik
Arpol Inter-Car919101048
BUD-PAP/Roplast Team810121343

Podsumowanie

Arpol Inter-Car – BUD-PAP/Roplast Team 48:43 (9:8, 19:10, 10:12, 10:13)

Bud-Pap nie wykorzystał idealnej szansy do odniesienia pierwszego zwycięstwa w lidze. W Arpolu zabrakło takich kluczowych zawodników, jak Włodarczyk, Beker i Rychlicki, a mimo to zespół Roberta Baumgarta nie potrafił odnieść zwycięstwa. Mecz przez większość dystansu był wyrównany, choć Arpol zdołał w pewnym momencie odskoczyć na około 10 punktów przewagi. Od stanu 15:15, ekipa Arpolu zdobyła 13 punktów z rzędu i wydawało się, że będzie budować solidną przewagę. Poskutkowało wzięcie czasu przez Arpol, bo zaraz potem dwiema trójkami z rzędu popisał się Łukasz Rydwelski. Czym bliżej końca meczu, tym jednak Bud-Pap zbliżał się do rywala, by w końcu w drugiej połowie czwartej kwarty tracić już tylko dwa oczka. Warto dodać, że był to bardzo długi mecz, głównie za sprawą bardzo dużej ilości fauli. Sam zespół Bud-Pap-u aż 28 razy faulował w całym meczu, a mimo to żaden zawodnik nie zszedł za przewinienia! Końcówkę Bud-Pap rozegrał jednak fatalnie. W decydującym momencie nie wiedzieć czemu za rozegranie wziął się wysoki gracz – Przemysław Mostowski, który w dwóch najważniejszych akcjach zgubił piłkę, a zawodnicy Arpolu pobiegli do kontry i z premedytacją dali się sfaulować, będąc potem skuteczni z rzutów wolnych. Ostatecznie Arpol wygrał 48:43, zachowując więcej zimnej krwi w końcówce meczu.

Filmy

Arpol Inter-Car

# Zawodnik FGM FGA FTM FTA 3PM 3PA REB AST PF TF STL BLK PTS
1Balewski Maciej17714034320019
5Ciesielski Michał0000000000000
6Janicki Szymon411150121140029
14Karolczak Paweł48140011130209
33Rydwelski Łukasz161431052101012
95Bzdawka Maciej21357044320309
 Suma1245153431845101206348

BUD-PAP/Roplast Team

# Zawodnik FGM FGA FTM FTA 3PM 3PA REB AST PF TF STL BLK PTS
1Jurkiewicz Paweł1200010030002
2Mostowski Przemysław315280112040318
4Kądziela Przemysław0100020010000
6Młynarz Paweł2313015040025
7Koziel Piotr1200011010012
8Bartniczak Łukasz0100133130103
10Mikołajczak Przemysław510020101400110
11Bąk Artur0100006140000
15Baumgart Robert610110180403013
 Suma18454141113532807543

Polecane