Corex Inter.Line – Nowe Basket Team 54:31 (20:0, 16:8, 13:11, 5:12)
Punkty:
Corex: Drzewiecki 11 (3), Olkowski 10, Poćwiardowski 8 (1), Mazur 5, Igliński 4, Nikołajczyk 3, Manikowski 3, Pająkowski 3, Miloch 3, Kułakowski 2, Kempiński 2
Nowe: Górski 8(1), Jackowski 8, Gocek 8, Sambor 3, T. Jaszkowski 3, Paluchowski 1

Corex zaczął w imponującym stylu, wygrywając pierwszą kwartę 20:0! Zanosiło się na prawdziwą deklasację. Nowe zdobyło pierwsze punkty dopiero przy stanie 28:0! Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 36:8! W drugiej części gracze Corexu spuścili nieco z tonu, a zawodnicy z Nowego zagrali już dużo lepiej, dzięki czemu doprowadzili do całkiem honorowej porażki, a czwartą kwartę wygrali nawet 12:5. Ekipa Corexu wystawiła do meczu aż 11 zawodników i trzeba przyznać, że cały zespół stanowił monolit. W drużynie z Nowego punktowała praktycznie tylko trójka graczy: Karol Jaszkowski, Tomasz Gocek i Dawid Górski – każdy z nich zdobył osiem punktów dla swojej drużyny.

vs

BUD-PAP/Roplast Team vs Arpol Inter-Car

Bud-Pap/Roplast Team – Arpol Inter-Car 47:57 (11:19, 15:12, 9:9, 12:17)
Punkty:
Bud-Pap: Baumgart 13 (2), Mikołajczak 11, Mostowski 8, Bartniczak 7, Młynarz 5, Koziel 2, Makurat 1 Arpol: Rydwelski 15 (3), Balewski 11 (1), Włodarczyk 7(1), Beker 5, Janicki 5, Rychlicki 4, Bzdawka 4, Zamczała 3(1), Ratowski 3

Arpol zaczął od prowadzenia 7:0, ale po kilku minutach Bud-Pap odrobił starty i wyszedł na prowadzenie 8:7. Potem jednak Arpol zdołał uzyskać przewagę 19:11 i takim wynikiem zakończyła się pierwsza kwarta. Potem mecz toczył się według jednostajnego scenariusza. Arpol odskakiwał na około dziesięć punktów, po czym Bud-Pap odrabiał straty do 4-6 oczek i znów Arpol uzyskiwał przewagę dziesięciu punktów. Można więc powiedzieć, że Arpol miał ten mecz pod kontrolą, nie dopuszczając by przeciwnik zbliżył się do wyniku remisowego. Ostatecznie Arpol wygrał różnicą dziesięciu punktów, co oddaje przebieg meczu, bo przez większość czasu taką właśnie przewagę miał Arpol. Najlepszym strzelcem Arpolu był w tym meczu Łukasz Rydwelski, który zdobył 15 punktów, trafiając trzy trójki. W ekipie Bud-Papu najskuteczniejsi byli Robert Baumgart (13 pkt) i Przemysław Mikołajczak (11 pkt).